O nás

Společnost ADAMEK CONSULTANT INDIA PVT. LTD. založená 2. srpna 2006, zahájila svou činnost dne 1. října 2006 s tradicí dlouhodobých zkušeností získaných od sametové revoluce ze dne 26. září 1989 o České republice a opatření v rozvoji indo-českých vztahů. S naším sídlem v Dillí a v Praze v České republice poskytujeme snadná, levné a časově úsporná řešení, a tak naše poslání usnadnit přístup Indiím i dalším lidem z indického subkontinentu do České republiky.

S naší přítomností jak v České republice, tak i v Indii, s velmi zkušenými spolupracovníky a spolupracovníky poskytujeme podpůrné služby při překladech z hindštiny, angličtiny, bengálštiny do češtiny, pomáháme při všech typech procesů víz, pomáháme při přijímání na české univerzity a také pomáhat podnikatelům v jejich podnikání. Tímto způsobem poskytujeme řešení pro úsporu času pod jednou střechou. Naši klienti jsou naší podporou, mnozí z nich jsou dnes přítelem více než jen klientem a lidé nás znají z úst a z velvyslanectví, které jsou uznáváni překladateli.


Naše mise

Iniciativa GoCzech.in má dále informovat lidi prostřednictvím různých počátečních postupů, jak se dostat do České republiky se svými různými zájmy.

Nabízíme naše služby, které jsou zpoplatněny v různých aspektech, lze najít surfování přes naše stránky, stále se může ptát, co se tito lidé specializují, pravda je to, co vlastníme, sílu jazyka, nás a naši společníci připojeni země za posledních 25 let pochopila podobně jako 25 let česká osoba, může být ještě více, když jsme sledovali zemi v očích cizince a ve srovnání s několika málo jinými zeměmi světa, zejména v Asii. Děláme podnikání, ale její vášeň a lásku k zemi, což nás nutí dále mluvit o zemi a Čechách.


Naše úspěchy

Do dnešního dne jsme pomáhali více než 1 440 osobám, které se tam připojují k pracovním místům, rodinám, univerzitám a začínají podnikat od roku 2006. Tisíce překladů žádajících o doklady a podnikatelů v Indii. Také udělali překladatelské a tlumočnické úkoly pro českou vládu a různé renomované společnosti v Indii a v České republice. Asistovala při osvědčování požadovaných dokumentů z Indie a České republiky.